Het Team

Onderwijs

Esther Wiersma

Email: Esther.Wiersma@wolderwijs.nl
Functie: directeur
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Wilma Kamp
Email: wilma.kamp@wolderwijs.nl 
Functie: intern begeleider 
Werkdagen: maandag t/m woensdag

Anne-Marijn Hut
Email: anne-marijn.hut@wolderwijs.nl
Functie: leerkracht groep 1-2A, locatiecoördinator onderwijs
Werkdagen: dinsdag, woensdag ochtend en vrijdag

Margreet van der Meer
Email: margreet.vandermeer@wolderwijs.nl
Functie: leerkracht groep 1-2A
Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdagochtend

Anita Bulder
Email:  anita.bulder@wolderwijs.nl
Functie: leerkracht groep 1-2 B, pedagogisch coach
Werkdagen: dinsdag en woensdag.

Johan Sportel
Email:  johan.sportel@wolderwijs.nl
Functie:  leerkracht groep 1-2 B    
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Joyce Stapel
Email: joyce.stapel@wolderwijs.nl
Functie: leerkracht groep 3
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Brigitte Zwart
Email: brigitte.zwart@wolderwijs.nl
Functie: leerkracht groep 4  Taal-leescoördinator.
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag.

Annamarieke Du Prie
Email: annamarieke.duprie@wolderwijs.nl
Functie: leerkracht groep 4 en groep 5
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Jaydee de Vos
Email: jaydee.devos@wolderwijs.nl 
Functie: leerkracht groep 5, rekencoördinator
Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Roelien Tissingh
Email: roelien.tissingh@wolderwijs.nl
Functie: leerkracht groep 6, taalcoördinator, RT, hoogbegaafdheidscoördinator
Werkdagen: maandag t/m vrijdag 

Jeroen Wouter van der Vlist
Email: jw.vlist@wolderwijs.nl
Functie: leerkracht groep 7, ICT'er
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Sep Benak
Email: sep.benak@wolderwijs.nl
Functie: leerkracht groep 8
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Anas Alhallak
Email: anas.alhallac@wolderwijs.nl
Functie:  conciërge 
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Opvang

Diana Timmermans
E-mail: diana.timmermans@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker

Sylvia Schra
E-mail: sylvia.schra@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker

Joke Geerlings
E-mail: joke.geerlings@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker

Kristel Bloemhof
E-mail: kristel.bloemhof@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker

Linda de Jonge
E-mail: linda.dejonge@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker

Sylvia Gaynor
E-mail: sylvia.gaynor@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker

Heleen Lubbers
E-mail: heleen.lubbers@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker

Nerissa Giethoorn
E-mail: nerissa.giethoorn@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker

Mirjam Schra
Email: mirjam.schra@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker 

Maykel Mol
Email: maykel.mol@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker

Chantal Velthuizen
Email: chantal.velthuizen@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker

Laura Mulderij
Email: laura.mulderij@wolderwijs.nl
Functie: pedagogisch medewerker
Deze website is gerealiseerd door Heutink ICT